|
|
|
Boxteldigitaal
sport
&
nieuws |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslagen VV Irene |
|
Uitslagen V.V. Irene |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 17 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
Competitie |
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene E1 |
Venhorst E2G |
15-0 |
Competitie |
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene E2 |
Gemert E10 |
9-2 |
Competitie |
Jeugd |
10.15 uur |
V.V. Irene F2 |
Blauw Geel '38 / Jumbo F11 |
Onbekend |
Competitie |
Jeugd |
11.15 uur |
V.V. Irene D1 |
Nijnsel / TVE Reclame D1G |
10-1 |
Competitie |
Jeugd |
11.15 uur |
V.V. Irene MA1 |
Schijndel / De Wit MA1 |
0-12 |
Competitie |
Jeugd |
13.15 uur |
V.V. Irene C1 |
ST Elsendorp / Fiducia C1 |
3-3 |
Competitie |
Jeugd |
14.45 uur |
V.V. Irene A1 |
Rhode A3 |
2-2 |
Competitie |
Jeugd |
14.45 uur |
V.V. Irene B2 |
Gemert B4 |
Afgelast |
Competitie |
Jeugd |
9.15 uur |
Sparta '25 E6G |
V.V. Irene E3 |
5-3 |
Competitie |
Jeugd |
10.30 uur |
Avanti '31 F6 |
V.V. Irene F3 |
1-0 |
Competitie |
Jeugd |
11.30 uur |
UDI '19 / Beter Bed MC2 |
V.V. Irene MC1 |
1-3 |
Competitie |
Jeugd |
15.00 uur |
Schijndel / De Wit B3 |
V.V. Irene B1 |
0-6 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag 18 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
Competitie |
Senioren |
9.30 uur |
Avanti'31 35+ 1 |
V.V. Irene 35+ 1 |
3-2 |
Competitie |
Senioren |
10.30 uur |
Ollandia 2 |
V.V. Irene 2 |
6-2 |
Competitie |
Senioren |
10.00 uur |
V.V. Irene 35+ 2 |
Ollandia 35+ 1 |
6-1 |
Competitie |
Senioren |
10.00 uur |
V.V. Irene 3 |
Boskant 6 |
1-4 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
Zondag 25 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Competitie |
|
Senioren |
10.00 uur |
DVG 4 |
V.V. Irene 2 |
Competitie |
|
Senioren |
14.30 uur |
Nederwetten 1 |
V.V. Irene 1 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 31 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Competitie |
|
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene F1 |
Mierlo Hout F2G |
Beker |
|
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene F2 |
Boekel Sport F7G |
Beker |
|
Jeugd |
12.30 uur |
V.V. Irene C1 |
RKPVV C2 |
Beker |
|
Jeugd |
14.30 uur |
V.V. Irene A1 |
Oranje Zwart Helmond A1 |
Beker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag 1 november 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Competitie |
|
Senioren |
9.30 uur |
Heeswijk 35+ 1 |
V.V. Irene 35+ 2 |
Competitie |
|
Senioren |
10.00 uur |
SCMH 6 |
V.V. Irene 3 |
Competitie |
|
Senioren |
10.00 uur |
V.V. Irene 35+ 1 |
Avesteyn 35+ 1 |
Competitie |
|
Senioren |
14.30 uur |
Elsendorp 1 |
V.V. Irene 1 |
Competitie |
|
Uitslagen V.V. Irene |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 17 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
Competitie |
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene E1 |
Venhorst E2G |
15-0 |
Competitie |
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene E2 |
Gemert E10 |
9-2 |
Competitie |
Jeugd |
10.15 uur |
V.V. Irene F2 |
Blauw Geel '38 / Jumbo F11 |
Onbekend |
Competitie |
Jeugd |
11.15 uur |
V.V. Irene D1 |
Nijnsel / TVE Reclame D1G |
10-1 |
Competitie |
Jeugd |
11.15 uur |
V.V. Irene MA1 |
Schijndel / De Wit MA1 |
0-12 |
Competitie |
Jeugd |
13.15 uur |
V.V. Irene C1 |
ST Elsendorp / Fiducia C1 |
3-3 |
Competitie |
Jeugd |
14.45 uur |
V.V. Irene A1 |
Rhode A3 |
2-2 |
Competitie |
Jeugd |
14.45 uur |
V.V. Irene B2 |
Gemert B4 |
Afgelast |
Competitie |
Jeugd |
9.15 uur |
Sparta '25 E6G |
V.V. Irene E3 |
5-3 |
Competitie |
Jeugd |
10.30 uur |
Avanti '31 F6 |
V.V. Irene F3 |
1-0 |
Competitie |
Jeugd |
11.30 uur |
UDI '19 / Beter Bed MC2 |
V.V. Irene MC1 |
1-3 |
Competitie |
Jeugd |
15.00 uur |
Schijndel / De Wit B3 |
V.V. Irene B1 |
0-6 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag 18 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
Competitie |
Senioren |
9.30 uur |
Avanti'31 35+ 1 |
V.V. Irene 35+ 1 |
3-2 |
Competitie |
Senioren |
10.30 uur |
Ollandia 2 |
V.V. Irene 2 |
6-2 |
Competitie |
Senioren |
10.00 uur |
V.V. Irene 35+ 2 |
Ollandia 35+ 1 |
6-1 |
Competitie |
Senioren |
10.00 uur |
V.V. Irene 3 |
Boskant 6 |
1-4 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
Zondag 25 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Competitie |
|
Senioren |
10.00 uur |
DVG 4 |
V.V. Irene 2 |
Competitie |
|
Senioren |
14.30 uur |
Nederwetten 1 |
V.V. Irene 1 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 31 oktober 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Competitie |
|
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene F1 |
Mierlo Hout F2G |
Beker |
|
Jeugd |
9.15 uur |
V.V. Irene F2 |
Boekel Sport F7G |
Beker |
|
Jeugd |
12.30 uur |
V.V. Irene C1 |
RKPVV C2 |
Beker |
|
Jeugd |
14.30 uur |
V.V. Irene A1 |
Oranje Zwart Helmond A1 |
Beker |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag 1 november 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Categorie |
Tijd |
Thuis |
Uit |
Competitie |
|
Senioren |
9.30 uur |
Heeswijk 35+ 1 |
V.V. Irene 35+ 2 |
Competitie |
|
Senioren |
10.00 uur |
SCMH 6 |
V.V. Irene 3 |
Competitie |
|
Senioren |
10.00 uur |
V.V. Irene 35+ 1 |
Avesteyn 35+ 1 |
Competitie |
|
Senioren |
14.30 uur |
Elsendorp 1 |
V.V. Irene 1 |
Competitie |
|
|
|
|
|
|
|
Blijf op de hoogte van sport & nieuws en volg www.boxteldigitaal .nl op instagram, twitter of like ons via facebook |
|
|
|
|
|
copyright © www.boxteldigitaal .nl (hoby)